GTA Vice City Hikayesi

GTA Vice City Hikayesi

Yıl 1986. Sen Tommy Vercetti , Liberty Şehrinin on beş yılını harcadın ve Mafia ailenin Forelli’leri hakkında hiç bir şey söylemedin. Hapishaneden serbest bırakıldınız ve eski patronunuz Sonny Forelli, sizi kontrol edip edemeyeceğini düşünüyor. Liberty City’de herhangi bir soruna neden olmayacağından emin olmak için sizi koko anlaşmasını kapatmanız gereken Vice City’ye gönderiyor. Bu anlaşma bilinmeyen bir kişinin emirleri üzerine kesiliyor, ancak saldırıdan sağ kurtulan üç adamdan birisin.

Tommy, Sonny’nin parasını kaybettiğinden öfkeden kurtulmak için anlaşmayı berbat eden birini bulmaya çalışıyor. Vice City’de, suç merdiveninde sizi durdurmaya çalışan veya yardım edecek olan çeşitli önemli ve önemsiz suçluları bir araya getireceksiniz. Sonunda, koko anlaşmasına yapılan saldırıdan sorumlu olan kişiyi bulacaksınız ve o tarihten sonra birkaç şirket satın alarak kendi başına bir ceza imparatorluğuna başlayarak kentin yeraltı dünyasını ele geçirmeye başlıyorsunuz.

GTA Vice City hikayesi makalemizin sonuna geldik. Ayrıca GTA Vice City görevleri ve GTA Vice City hileleri makalelerimizi de inceleyebilirsiniz. Sorularınızı yorum yaparak bize iletebilirsiniz.

İlgili Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir