GTA-Gorevleri.com

GTA San Andreas Hikayesi

Beş yıl önce, Carl Johnson, Los Angeles’ta yaşanan baskılardan, San Andreas’ta çatışma ve yolsuzluklarla kendini parçalayan bir şehirden kaçtı. Film yıldızları ve milyonerler bayilerin ve çetelerin önüne geçmek için ellerinden geleni yapıyor. Şimdi, 90′lı yılların başlarında. Carl eve gitmeli. Annesi öldürüldü, ailesi çöktü ve çocukluk arkadaşları felakete yöneliyor.

Mahalleye döndükten sonra, birkaç yolsuz polis onu cinayetten suçladı; ailesinin ve arkadaşlarının, çetesinin rakip bir grup tarafından tehdit altında tutulmasını kabullenmek zor. Carl’a, Ballas ve yolsuz polis (Tenpenny ve Pulaski) aleyhinde bir şey yapılması gerektiği açık.

Carl’ın kardeşi Sweet hapse girdiğinde ve arkadaşlarının hepsinin güvenilir olamayacağı ortaya çıktığında, CJ ailesini kurtarmak ve sokakları kontrol altına almak için tüm San Andreas eyaletine götüren bir yolculuğa çıkmaya zorluyor. Bu yolculukta Carl, San Andreas’ın yeraltı sahnesinde yeni arkadaşlarını ve şiddetli düşmanlarıyla tanışıyor ve burada büyük kentlerin şiddet çeteleri ile temasa giriyor.

GTA San Andreas hikayesi makalemizin sonuna geldik. Ayrıca GTA San Andreas görevleri ve GTA San Andreas hileleri makalelerimizi de incelemenizi öneririz. Sorularınızı yorum yaparak bize iletebilirsiniz.

İlgili Konular
Exit mobile version