GTA Online Simeon Araba Görevleri

GTA Online Simon Görevleri

GTA Online Simeon araba görevleri ile her gün kolayca para kazanabileceksiniz. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları uygulayın.

GTA Online’da 10. Seviyeye ulaştıktan sonra Simeon’dan gelen görevler için bir erişim elde edeceksiniz. Bu görevlerde onun için araba toplamak zorunda kalacaksınız. Ona getirmeniz gereken araçların listesi bir SMS yoluyla verilecek. Bir günde sadece bir araba toplayabilirsiniz. Şimdi tek yapmanız gereken, Los Santos Customs garajına araba götürmek ve boyasını değiştirmek (yaklaşık 780 $ için en ucuz seçeneği seçin). Görevini bitirmek için oradan rıhtımdaki garaja gidin. Polis tarafından takip edilmemelisiniz ve araç hasar görürse bunun bedelini ödemek zorunda kalırsınız, bu yüzden dikkatli olun.

Ödeme 2 000 – 12 000 $ arasında değişir. (boya masrafları hariç)

Bazen bir araba teslim etmenin özel görevleri tüm oyunculara verilir. Almak için sadece bir araba olacak, bu yüzden en hızlı kazanıyor. Radar üzerinde yeşil bir simgeyle işaretlenmiş arabaya gidin ve Simeon’a ulaşmadan önce boyasını değiştirin.

GTA Online Simeon görevleri makalemizin sonuna geldik. Ayrıca GTA Online Lamar görevleri makalesini de inceleyebilirsiniz.

İlgili Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir