GTA Online Mağazalar

GTA Online Mağazalar

Araba Galerileri:

Otomotiv sektöründe uzmanlaşmış iki galeri var.

“Legendary Motorsport” – Burada oyundaki en hızlı ve en muhteşem arabaları satın alabilirsiniz. Yarışlarda rakipsiz olabilmek için hızlı bir araba satın almak ve bazı ekstralarla geliştirmek iyi bir fikirdir.

“Southern San Andreas Super Autos” – Buradan çok lüks olamayan arabalar satın alabilir, ancak yine de kullanışlı. Arazi araçları, sedanlar, SUV’lar, limuzinler ve motosikletler var. Mavi simgenin yanındaki rakamlar, belirli bir araçta kaç kişinin seyahat edebileceğini belirtir.

Uçaklar:

“Elitas Ravel”, her türlü uçağın ticaretinde uzmanlaşmıştır. Burada spor uçakları, kargo uçakları, jetler ve helikopterler satın alabilirsiniz. Fiyatlar bir kez daha 240,000 $ ’dan başlayan fiyatlarla satılabiliyor. Ancak, hepsini elde etmek istiyorsanız, 11.000.000 $ harcamaya hazır olmanız gerekir.

Zırhlı Araçlar:

“Warstock Cash & Carry”, zırhlı araçlar tekeline sahiptir. Terörle mücadeleyi sokaklara yaymak veya bir arkadaşınıza bir araç kiralamak istiyorsanız, kesinlikle bu web sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor.

Tekneler:

Denizcilikte “Dock Teach” şirketi bulunur. Burada bir yat, motorlu bot veya jet ski satın alabilirsiniz. Los Santos trafiğinden sıkılıyorsanız veya yorgun düşerseniz, bu dükkana gidin ve kendinize bir tekne satın alın, sakin deniz manzarasına hayran olursunuz.

Bisiklet Mağazaları:

Biraz dışarıda çalışmaya ve dayanıklılığınızı arttırmaya hazırsanız, “Pedal and Metal” web sitesini ziyaret ettiğinizden emin olun. Bu mağaza, rahat ve sportif bisiklet satma konusunda uzmanlaşmıştır. 800 $ ’dan başlayan bir BMX satın alabilirsiniz.

İlgili Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir