GTA Online Lamar Görevleri

GTA Online Lamar Görevleri

Ana hikayedeki görevler sırasında Lamar tembel ve körü körüne kendisine para teklif eden herkese güvenerek başını belaya sokma eğilimindeydi. GTA Online’da ise yeterli miktarda oyuncu toplandığında, Lamar iki rakip çetenin (Vagos ve Ballas) arasındaki bölge savaşına neden olacak planıyla ilgili daha fazla detaya giriyor.

Aşağıdaki GTA Online Lamar görevleri ile hikayeye devam edebilirsiniz.


Lamar 1: Community Outreach Görevi

Ekip iki takıma ayrılacak; birinci takım, Ballas kılığına girerek Vagos’u hedef alacak ve mor bir Chino kullanacak. Diğer takım ise Ballas’ı hedef alan bir Vagoslu kılığına girecek ve sarı Buccaneer kullanacak.

Ballas Kılığına Girme:
Ballas ekibi Chino’yu Covenant Caddesi’ne sürecek. Geldiklerinde, bir Primo’da iki Vagos’luyu öldürmeleri gerekiyor. Bu gerçekleştikten sonra ekip, ilerlemek için Mateo kardeşleri öldürmeleri gereken Jamestown Caddesi’ne gitmelidir.

Bu gerçekleştikten sonra ekip, ilerlemek için Mateo kardeşleri öldürmeleri gereken Jamestown Caddesi’ne gitmelidir. Daha sonra ekip bir Dukes’teki iki Vagos’u öldürmek için Innocence Bulvarına gider.


Lamar 2: Slow and Low Görevi

Şehrin her köşesinden gelip devriye gezen polisler tarafından fark edilmeden alıcılara ulaşın.

Bir OG ailesinden olan Vernon, Lamar’ın devrilmeye çalışılmasıyla ilgili bir problemi var, bu yüzden Lamar, oyuncularla iki lowriders teslim ederek Vernon ile barış yapmaya çalışıyor. Bir Faction ve bir Voodoo teslimi için Del Perro İskelesi’nden Cypress İskelelerindeki Doğu Los Santos Dökümhanesine gelen Güney Koreli alıcı Vernon için çalışmaktadır.

Bununla birlikte, LSPD, Vernon’un tutuklanması için bir emri bulunduğundan aktif olarak polis, minimap’te, oyuncuları arıyor. Bu nedenle, oyuncular polis tarafından tespit edilmeden araçları teslim etmelidirler.

Dökümhaneye vardıktan sonra oyuncu, alıcıları anlaşmayı onaylamasına izin vermeli, ancak Ballas anlaşmanın gerçekleştiğini farketti ve onu bozdu. Oyuncular daha sonra çatılardan, sokaklardan ve yollardan gelen tüm Ballas’ları öldürmelidirler.


Lamar 3: It’s a G Thing Görevi

Eyalet dışına çıkmadan önce Gerald’ı polislerden kurtarın.

Anlaşmanın önceki görevinin kötü geçmesi üzerine Lamar Davis, oyuncuya, görünüşte bot operasyonundan kaynaklanan bazı sonuçlarla Gerald’ın tutuklandığını bildirmesini ister ve Los Santos’tan bir uçakla taşınır. Lamar daha sonra oyuncunun onu soyup onu Del Perro İskelesi yakınlarında güvenli bir yere götürmesini istiyor.

Lamar 4: Funeral Party Görevi:
Oyuncular Yellow Jack Inn’e varırlar; burada Lamar, Vagos’un iki üyesi için tuttuğu bir cenaze hakkında oyuncuları bilgilendirir, Little Al ve ismi bilinmeyen bir başka kişi, sürüş sırasında ateş edilip the community outreach görevi sırasında öldürüldü. Cenazeleri Büyük Şaparal’daki Hill Vadisi Kilisesi’nde defnedilmek üzeredir.

Oyuncuların cenaze kıyafetlerini giydikten sonra, Harmony’deki bir Los Santos Customs’a giderken, oyuncuların çeşitli Vagos üyelerini cenaze törenine başlamak üzere öldürdükleri ve imparatorlarını çaldığı öğrenildi.

Araçlarını aldıktan sonra oyuncular cenaze töreni için gelen bir Vagos konvoyunu takip ediyorlar. Lamar, kiliseye giderken, Hearses’i tabutta kokain kaçırmak için bir cephe olarak kullandıkları için Vagos’a neden saldırmış olduklarını açıklıyordu.

Onları kiliseye götürdükten sonra oyuncular çeşitli çete üyeleri ile cenaze töreninin yapıldığı mezarlığa yürümek zorundadır.

Alanı temizledikten sonra oyuncular, geldiği park yerine geri dönüp, iki Romero Hearses’i çalmalı ve peşinde olan Vagos’u ve birkaç engel koymaktan kaçınırken Sandy Shores’taki bir teslim noktasına ulaştırmalıdırlar.


Lamar 5: Lowrider Envy Görevi

Biriniz kapağı açarken diğeri Ballas operasyonunda sürünüyor.

Oyuncular Ballas tarafından kullanılan La Mesa’da çok şey olduğunu biliyorlar. Bir oyuncu gözlem yerine gitmeli ve diğer oyuncu da susturuculu bir silah kullanarak diğer Ballas’ı uyarmadan bölgedeki tüm Ballasları atmalarında yardım etmelidir.

Pozisyon çok net bir hale geldiğinde, yerdeki oyuncunun özelleştirilmiş bir Chino’yu diğer oyuncu ile çalmasını ve birkaç Ballas dalgasından kaçınarak West Vinewood’taki bir garaja getirmeden önce bir lowrider’ı yok etmesi gerekiyor.


Lamar 6: Point and Shoot Görevi

Bir Vagos toplantısına gelen arabaları fotoğraflayın, böylece Lamar almak zorunda olduğunuz arabaları tespit edebilir.

Oyuncular, depoların arkasındaki bir otoparka vardıklarında, Vagos’un arabalarının lowriders ile buluştuğu bir araba var. Oyunculardan biri bir binanın çatısına girerken diğeri bir çalılıkta gizlenmelidir. Oyuncular pozisyonda aldıklarında, dört lowriders’den biri sürüşe gidecek.

Lamar, oyuncuların, ihtiyaç duydukları şeyi belirleyebilmesi için oyuncuların araçların hepsini çekmesini istiyor. Bir araç belirlendiğinde, oyuncular bölgeyi temizlemeli ve araçları Gerald’ın dairesine getirmelidir.


Lamar 7: Desperate Times Call For Görevi

Ona karşı plan yapan Ballas OG’lerin ve Vagos’ların atışlarını tamamlayarak Lamar’ın sırtı kolla..

Oyunculardan birkaç çete çim alanına gidip kendi çetelerinden çıkarmak için özelleştirilmiş Moonbeam aracını kullanmakla görevlidir.

Tüm hedefleri ortadan kaldırdıktan sonra oyuncuların Moonbeam aracını Del Perro’da bir ara sokağa götürmesi ve yok etmesi gerekiyor. Ara sokakta Moonbeam aracını yok ettikten sonra görev tamamlanır.


Lamar 8: Peace Offerings Görevi

Lamar, bir listeden iki arabanın bulunduğu yerleri verirse onları garaja geri getirerek Aileler OG’lerle iyi şeyler yapabilir.

Lamar, Benny’nin Orijinal Motor Eserlerinde buluşmak üzere oyuncuyu arayıp bir tartışma yapacaktır. Tartışmadan sonra, Lamar, oyunculara 2 özelleştirilmiş Buccaneers çalması için görev veriyor.

Araç teslim edildikten kısa bir süre sonra Vagos dükkana saldırmaya başlayacak. Oyuncular şimdi çeşitli Vagos dalgalarından dükkânı savunmak zorundalar. Hepsini yok ettikten sonra Lamar oyunculara teşekkür edecek ve görev tamamlanmış olacak.

GTA Online Lamar görevleri makalemizin sonuna geldik. Ayrıca GTA Online CEO görevleri ve GTA Online Clubhouse görevleri makalemizi de incelemenizi öneririz. Yorum yaparak bize sorularınızı iletebilirsiniz.

İlgili Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir