GTA Online Gunrunning – Silah Kaçakçılığı

GTA Online Gunrunning

Başlıkta da belirtildiği gibi, GTA Online Gunrunning güncellemesi, silah ticaretiyle ilgili bir güncellemedir. Güney San Andreas’taki yüksek değerli silah kaçakçılığına odaklanmanın yanı sıra çok çeşitli silahlı araçlar toplamak ve özelleştirmek üzerine yoğunlaşıyor.

Şu an CEO, Motosiklet Kulübü veya VIP olan oyuncular, Grand Senora çölündeki yeraltı sığınaklarını bir operasyon üssü olarak kullanabilir ve bir silah imalatı kıyafeti satın alabilirler.

Oyuncular ek ücret karşılığında silahlar ve araçlar için yeni yükseltmeler ve modifikasyonların kilidini açabilecekler.

Operasyon Merkezleri

Gunrunning güncellemesi, bir sığınak ve bir mobil operasyon merkezi olmak üzere, istekli silah satıcıları tarafından satın alınabilecek iki yeni lokasyon tanıtıyor.

Sığınak, geniş bir yeraltı tabanı, yaşam alanları ve depolaması ile silah kaçakçılarına sunuldu. MOC de burada saklanabilir, ayrıca yükseltme, silahlarınızı ve araçlarınızı özelleştirmeniz için atölye çalışmaları da içeriyor.

Mobil Operasyon Merkezi, oyuncuların hareket halindeyken yeni işlere başlamalarını sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda bir yaşam alanı ve silah / araç atölyesi ile donatılabilen, özelleştirilebilir bir tezgahüstü tır römorkudur.

Silahlı Araçlar

Bu yeni araçlar, belirtildiği gibi güçlü silahlar ve zırhlar ile donatılmıştır.

Bunlar, monte edilmiş bir makineli tüfek ile bir kumul arabacısından amfibi bir APC’ye ve hatta uçaksavar silahlarla donatılmış bir römorka kadar değişebilir. Bu araçlar Mobil Operasyon Merkezi aracılığıyla sığınaklardan satın alınabiliyor ve yükseltilebiliyor.

GTA Online gunrunning makalemizin sonuna geldik. Ayrıca GTA Online rehberi makalemizi de incelemenizi öneririz.

İlgili Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir