GTA Online CEO Görevleri

GTA Online CEO Görevleri

GTA Online CEO görevleri ile oyunun ilerleyen bölümlerinde güzel paralar kazanabileceksiniz. GTA Online CEO görevleri parçadan oluşur. Birincisi bir şirket sahibi olmak, ikincisi de bir depoya sahip olmaktır. Makalemizde GTA Online şirket alma ve depo satın alma adımlarını anlatacağız.

Şirket Satın Alma (SecuroServ)

CEO görevleriyle GTA Online’da daha eğlenceli zamanlara hazır olun.

Ofisinizi seçtikten sonra, birçok özelleştirme seçeneğiniz olacaktır. Silah dolabına, emanet yerlerine, mobilyalı dekorlara kadar bir çok özelleştirilmiş eşya ekleyebilirsiniz. Pegasus’u çağırıp sizi ücretsiz olarak ofisinize geri getirmek, yiyecek sipariş etmek ve Pegasus’u çağırmak gibi tüm sıkıcı görevleri yapmak için bir asistan kiralayabilirsiniz. Ayrıca kuruluşunuzu adlandırabilir ve diğer oyuncuları işe alabilirsiniz.

Şimdi CEO görevi yapabilmeniz için öncelikle bir şirket satın almanız gerek.

Şirket satın almak için cep telefonunuzun tarayıcısına girerek “Dynasty 8 Executive” web sitesini açıyoruz.

Burada satın alabileceğiniz 4 tane iş yeri bulunmaktadır.

Fiyat olarak aralarında fark olsa bile işlev olarak hiç bir fark yoktur. Bu yüzden bütçenize göre bir şirket satın alabilirsiniz.

Maze Bank Tower – $4,000,000
Lombank West – 3,100,000
Arcadius Business Center – $2,250,000
Maze Bank West – $1,000,000

Rockstar Games bazı haftalarda özel indirimler yapmaktadır. Bu haftaları duyuruları takip ederek, şirketinizi daha ucuza %25 ile %50 arası indirimlerle satın alabilirsiniz.

GTA Online Şirket Satın Alma

Decor: Şirketinizin dekorunu bu alandan ek ücret karşılığında özelleştirebilirsiniz. Seçim yapmazsanız varsayılan dekoru ücretsiz olarak almış olursunuz.

Personnel: Şirketiniz için sekreter seçebilirsiniz. Bu kişi ofisinizden ayrılırken kişisel aracınızı veya helikopterinizi şirkete çağırabilir. Ayrıca sınırsız snacks ikramında bulunur.

Organization Name: Satın aldığınız şirkete bu alandan bir isim verebilirsiniz, daha sonra ofisin girişinde şirket isminizi görebileceksiniz.

Gun Locker: Önceden aldığınız gereksiz silahları, buraya bırakabilirsiniz. SecuroServ aktif olduğu zamanlar geçerlidir. Bunun dışında tüm silahlarınız yine envanterinize geri gelecektir.

Safe: Güvenli para kasasıdır. Banka hesabınıza attığınız para, şirketinizdeki özel çelik para kasasına gelir.

Accommodation: Şirketinizde bulunan yan odanın kilidini açar. Bu alanda gardolap, yatak odası ve banyo bulunur. Oyununa girerken her defasında Şirketinizde başlamak isterseniz bu alanı açmanız gerekir.

WareHouse (Depo) Satın Alma

Şirket sahibi olmanız tek başına bir anlam ifade etmiyor. Ofisinize yerleştikten sonra iş yapabilmeniz için bir de depo almak zorunda kalacaksınız.

 • Depo satın almak için şirketimizdeki bilgisayara geçiyoruz.
 • Karşımıza 3 tane farklı seçenek çıkıyor.
 • “Special Cargo” ve “Vehicle Cargo” seçenekleri depo türleridir.
 • Special Cargo’da mal çalıp depolarsınız ve satarsınız.
 • Vehicle Cargo’da araba çalıp depolayabilirsiniz.
 • “Special Vehicle Work” ise size bazı görevler verir. Bu görevleri çalışanlarınızla oynamanız gerekir ve görev başlatabilmek için en az 2 kişiye ihtiyac vardır.
 • 3 farklı special cargo deposu bulunur.
 • Küçük depolar 16 Özel Kargo kasasına sahiptir.
 • Orta depolar 42 Özel Kargo kasasına sahiptir.
 • Büyük depolar 111 Özel Kargo kasasına sahiptir.
  Ayrıca deponuzda teslimat araçlarınızın zırhını geliştirerek daha güvenlik teslimatlar yapabilirsiniz.
GTA Online Para Kazanma

Special Cargo Görevi Nasıl Başlatılır?

Yukarıda bahsettiğimiz SecuroServ bilgisayarını hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi ofisindeki o bilgisayara git. Şirket çalışanlarınızı yanınıza getirin, çünkü bu görevler tek başına yapmanız oldukça zordur. Mürettebatınızı yanınıza aldıktan sonra, bilgisayardan “Buy”ı tıklayıp görev tipini seçin. Her görevde bir zorluk vardır, Kolayda 1 ve zorda 2-3 sandık alabilirsiniz.

Maceralarınızda size yardımcı olacak bazı görev ayrıntıları:

 • Toplam 20 special cargo görevi var.
 • Depolarınıza başarıyla teslim edilen sandık sayısı için her hangi bir şeyle ödüllendirilmezsiniz. Parayı dağıtımdan sonra alacaksınız. Eğer bir sandığı kullanılamaz hale getirirseniz ya da okyanusa atarsanız hiç bir şey alamazsınız.
 • Özel Kargo görevini almak için beş dakika bekleme süresi vardır.

Special Cargolar Nasıl Satılır?

Bir grup kasayı aldıktan sonra onları satmak isteyeceksiniz. Deponuzda bir dizüstü bilgisayar olacak ve alıcılardan üç farklı teklif göreceksiniz. Bir alıcı üzerinde anlaşmaya varıldığınızda sandıklarınızı o kişiye teslim etmeniz gerekecek. Kara, deniz veya hava yoluyla iyi üç farklı yoldan gidebilirsiniz. Bu misyonlar, diğerleri gibi, daha yüksek yüzde ve kasalarla giderseniz size daha fazla para teklif eder.

Maceralarınızda size yardımcı olacak bazı görev ayrıntıları:

 • Dikkatli olun, bu görevler sırasında yükünüzü kaybedemez veya yok edemezsiniz. Bunu yaparsanız, paranıza elveda diyebilirsiniz.
 • Dağıtımda size yardımcı olan daha aktif oyuncular, teslimat bonusunu artıracaktır.
 • Daha önce belirtildiği gibi, deponuzda araçlarınıza zırh ekleyebilirsiniz.
 • Tüm malları teslim ettikten sonra, CEO ödemeyi alacaktır.

GTA Online CEO görevleri makalemizin sonuna geldik. Ayrıca GTA Online Clubhouse görevleri makalemizi de okuyabilirsiniz. Aklına takılan sorular için yorum yapmayı unutmayın.


Special Vehicle Work ile ilgili videomuzu izleyin.

İlgili Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir