GTA 5 Hikayesi

GTA 5 Hikayesi

Michael Townley, Trevor Philips ve Brad Snider, North Yankton’daki Ludendorff’ta berbat bir soygunda bulundu. Dokuz yıl sonra, Michael, Los Santos’daki ailesiyle tanık koruma altında, takma ad Michael De Santa altında yaşıyor. Şehrin her yanında, çeteci Franklin Clinton, yolsuz bir Ermeni otomobil satıcısı için çalışıyor ve Michael’ı oğlunun arabasını dolandırıcı bir biçimde geri almaya çalışırken toplanıyor. İkisi daha sonra arkadaş olurlar.

Michael karısını Amanda’yı tenis antrenörüyle birlikte bulurken Frank ve Michael, koçu öfkeden yok olan bir malikaneye götürür. Sahibi şiddetten kaçınmak için tazminat isteyen Meksikalı bir koko lordu olan Martin Madrazo’nun kız arkadaşı olduğu ortaya çıktı. Michael Franklin’i suç ortağı olarak kabul eden parayı elde etmek için suç hayatına geri döndü. Kötü sakat bir korsan olan Michael’ın eski dostu Lester’ın yardımıyla, borcunu ödemek için bir kuyumcu dükkanı soygunu yapıyorlar.

Los Santos’un hemen dışında bir karavan parkında oturan ve başarısız soygunlarında Michael’ın öldürüldüğüne inanan Trevor, soygunun sesini duyuyor ve Michael’ın yaşadığını fark ediyor. Trevor, Michael’ı şaşkına çevirir ve evini izledikten sonra onunla yeniden birleşir.

GTA 5 hikayesi makalemizin sonuna geldik. Sorularınızı yorum yaparak bize iletebilirsiniz.

İlgili Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir