GTA 4 Görevleri

GTA 4 Görevleri

GTA 4 görevleri makalemiz ile oyundaki tüm görevleri sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapabileceksiniz. GTA 4 görevleri için aşağıdaki listeyi inceleyin.

The Cousins Bellic

Niko’nun gemiden inmesinden kısa bir süre sonra Roman gelecek. Roman sarhoş olduğu için arabayı sizin sürmeniz gerekiyor. Sarı çizgiyi takip ederek, gitmeniz gereken yeri kolaylıkla bulabilirsiniz. Roman’ın size tüm söyleyeceklerini duymak istiyorsanız arabayı yavaş sürmeye özen gösterin. Roman’ın malikanesine (!) geldiğinizde, yatağa uzanıp oyununuzu kaydedebilirsiniz. Ayrıca, TV’yi açıp izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Şimdi, binadan çıkın ve haritadaki R sembolüne giderek görevi başlatın.

It’s Your Call

Roman sizi kız arkadaşı Mallory ve belalısı Vlad ile tanıştıracak. Bu noktada, Roman’ın Vlad’e bol sıfırlı bir borcunun olduğunu öğreniyorsunuz ve Roman’a yardım edebilmek için Vlad’den alacağınız bazı görevleri tamamlamanız gerekecek. GPS’i takip ederek mağazaya gidin. Roman mağazaya girmeden önce size bir cep telefonu verecek ve kısa bir süre sonra sizi arayacak. Haritada gitmeniz gereken yere vardığınızda, arabayı Roman’ın işyerinin doğu tarafına park edin.

Three’s a Crowd

Roman’ın peşine düşen adamlarla ilgilenin. Bu sırada, Mallorie arayacak ve gelip kendisini almanızı isteyecek. Roman’ın arabasına binerek istasyona gidin. Mallorie ve arkadaşı Michelle’i, Michelle’in dairesinin önüne bırakın. Roman’ı arayın. Giyim mağazasına gidin ve kendinize bir kot pantolon alın. Mağazadan çıkmanızdan kısa bir süre sonra Michelle arayacak. Artık Michelle ile ilk randevunuza hazırsınız. Ancak öncelikle Roman’a yardım etmelisiniz.

Bleed Out

Roman’ın başı yine dertte; blok ve karşı saldırı taktiğiyle iki adamı etkisiz hale getirin. Yerdeki hasmınızı tekmelemek size avantaj sağlayacaktır. Üçüncüsü kaçacak. Roman’ın arabasına binip peşine düşün. Kaçan eleman araçtan inerek bir binaya girecek. Bıçağını salladığı zaman önce blok tuşuna ardından da herhangi bir yumruk tuşuna basın. Bu şekilde elemanın bıçağını elinden alacaksınız. İşini bitirin ve Roman’ın arabasına dönün.

Easy Fare

Roman’ın arabasına binip yoldan Jermaine’i alın. Mastersons St.’ye geldiğinizde, Jermaine bir şeylerin ters gittiğini fark ediyor. Kısa bir süre sonra etrafınız polisler tarafından sarılacak. Düz gidip sağa sapın ve polis çemberinden çıkmaya çalışın. İzinizi kaybettirmek için karmaşık ve dar yolları tercih etmelisiniz. Jermaine’i bıraktığınızda görevi tamamlamış olacaksınız.

Bull in a China Shop

Beyzbol sopanızı güle güle kullanın! Çin mağazası işleten bir adamdan, Vlad’in alacağını tahsil etmeniz gerekiyor. Mağazaya gidin; adam parayı ödemeye yanaşmayacak. Batı tarafına doğru ilerlediğinizde bir çöp yığını göreceksiniz. Bir tuğla kapın ve vitrin camlarından birine fırlatın. Adam, mağazadan çıkıp ödemeyi yapmaya razı olacak. Parayı alıp Vlad’in yanına dönün. Vlad’den bir mesaj gelecek; artık “V” sembolünün olduğu yere gidebilirsiniz.

Hung Out to Dry

Vlad’in alacaklarını tahsil etmek için bir kez daha göreve çıkacaksınız. Mekana ulaştığınızda, mağaza sahibi kaçmaya başlıyor. Aracına atlayıp uzaklaşmaya çalışacak. Bir arabaya atlayıp peşine düşün. Birkaç kez çarptığınızda pes edecek. Vlad’i arayın.

Clean Getaway

Tren istasyonundaki bir arabayı ele geçirmeniz gerekiyor. İstasyona girip rayların yanındaki noktada bekleyin. Trene binin. Merdivenlerden indiğinizde, bir adamla karşılaşacaksınız. “Stun Punch” hareketini uygulayabilir veya zaman kaybetmeden arabaya atlayıp gidebilirsiniz. Şehirde kısa bir süre dolaştıktan sonra, Vlad’den bir telefon gelecek. Arabayı yıkama servisine götürmeniz gerekiyor. Arabayı yıkattıktan sonra işaretli noktaya bırakın.

Ivan the Not So Terrible

Arabaya binip Roman’ın işyerine gidin. Ivan kaçmaya başlıyor. Mesafeyi koruyarak takip edin. Bir inşaata girecek. Merdivenleri tırmanarak çatıya çıkın. Vince tırmanarak ilerideki çatıya atlayın. Bunu birkaç kez tekrarlamanız gerekecek. Ivan başarısız bir atlayışın ardından çatının kenarında asılı kalıyor. Onu öldürebilir veya hayatını kurtarabilirsiniz; seçim sizin. Vlad’i arayıp görevin tamamlandığını bildirin.

Jamaican Heat

Arabaya binin ve Little Jacob’ı (LJ) parkın kapısının önünden alın. Dikkatini çekmek için durup kornaya basmanız gerekiyor. Schottler’e gidin. LJ size bir silah verecek. Arabadan indikten sonra işaretli alana gidin. Sağdaki merdivenlerden çıkın. LJ’e saldıran adamları ortadan kaldırın. Paraları ve silahları toplamayı unutmayın. Arabaya dönüp LJ’i kafeye götürün. Kısa bir süre sonra sizi arayıp bir iş teklifinde bulunacak

Concrete Jungle

Apartman bloklarına gidip arabayı işaretli yere park edin. Sola dönerek bir sonraki park noktasına ulaşın. Binadan çıkan üç uyuşturucu satıcısını ezin. LJ’i alın ve Meadows Park’taki noktaya gidin. Bir çatışma çıkacak. Sırtınızı duvara vererek ilk adamı haklayın. Pencerenin yanında siper alarak ikincisini de ortadan kaldırın. Eve girin ve kanepenin arkasında siper alın. Elinizden geldiğince, başlarına nişan alın. LJ’i kafeye bıraktığınızda görev tamamlanmış olacak. Oyunu kaydedip R sembolüne doğru yürüyün.

Uncle Vlad

Roman’la birlikte Comrades Bar’a gidin. Roman gönül meseleleri yüzünden oldukça kederli bir durumda. Niko, Vlad’e Mallorie’den uzak durmasını söyleyecek. Tam bu noktada, ortalık biraz karışıyor. Bardaki adamları öldürdükten sonra, Roman ile birlikte arabanıza atlayıp Vlad’in peşine düşün. Limana gidecek. Burada bir kaza yaptıktan sonra arabadan inerek koşmaya başlayacak. Ara sahnenin ardından ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.

Crime and punishment

Roman sizi arayıp -yine- başının belada olduğunu söyleyecek. Yanına gittiğinizde kaçırılacak ve ayıldığınızda kendinizi bir hücrede bulacaksınız. Bir pick-up’tan, TV çalmanızı isteniyor. Ancak bu iş için bir polis aracına ihtiyacımız olacak. Çıkınca kuzeye doğru ilerleyin. Bir polis arabası evin önünde duracak ve içindeki tüm polisler inecek. Arabaya binin ve sirenlerinizi açarak pick-up’lara yavaşça yaklaşın. Durduktan sonra inip kontrol edin. TV’lerin olduğu pick-up’ta bir adamla karşılaşacaksınız. İcabına bakın ve araca atlayarak işaretli noktaya ilerleyin. Mikhail Faustin, telefon rehberinize eklenecek. Roman’dan bir telefon gelecek. Haritadaki F sembolüne ilerleyin ve ok işaretinin gösterdiği noktada durun.

Do You Have Protection?

Mikhail ve Dimitri arasındaki konuşmayı dinledikten sonra binadan ayrılın ve arabanıza binin. Sex Shop’a gitmeniz gerekiyor. Dükkana girdiğinizde sağınızda kalan adamın başına nişan alın (Sadece nişan alın; ateş etmeyin!). Ardından solundaki adamın başına nişan alın. Silahınızın namlusunu yavaşça indirerek bacaklarına nişan alın ve bir el ateş edin. Mağazanın sahibi size ödeme yapacak. Buradan çıkıp silah mağazasına devam edin. Arka sokaktaki kapıdan girin ve bedava SMG’nizi alın. Dimitri arayacak ve Mikhail Faustin’in evine dönmenizi isteyecek.

Final Destination

Mikhail ve Dimitri’nin başlarının polisle dertte olduğunu öğreniyoruz. Mikhail sizden, casusluk yaptığından şüphelendiği bir alıcıyı öldürmenizi istiyor. Adamın bulunduğu noktaya gidin. Bir tren istasyonuna varacaksınız. Yanındaki adamı öldürün ve rayların üzerinde koşan adamın peşine düşün. Trenlere dikkat edin. Bir arabaya binip kaçmaya çalışacak. Lastiklerine ateş ettikten sonra peşine düşün. Aracınızla takip ederken ateş açıp onu birkaç kez vurmalısınız. İşi bittiğinde Dimitri’yi arayın ve görevin tamamlandığını bildirin.

Logging on

Roman sizden internete girmenizi isteyecek. TW@’a gidin ve kasadaki kadınla konuşun. Ardından herhangi bir bilgisayarın başına geçebilirsiniz. İnterneti biraz kurcaladıktan sonra e-mail hesabınıza giriş yapın. Gelen e-mail’e olumlu yanıt verdiğinizde, e-mail hesabınızı aktif hale getirmiş olacaksınız. Kafeden çıkıp arabaya binin ve Roman’ı arayın. Brucie, telefon rehberinize eklenecek. Roman kısa bir süre sonra sizi arayıp Brucie’nin bir iş teklifinin olduğunu söyleyecek. Brucie Kibbutz isimli e-mail’i okuyun ve olumlu yanıt verin. Bir araba çalmanız gerekecek. Kafeden çıkıp araba yıkama yerine gidin. Çalmanız gereken arabanın yıkanmakta olduğunu göreceksiniz. Görevliyi etkisiz hale getirin ve arabaya atlayıp teslimat noktasına ilerleyin. Arabanın alacağı hasarlar, görev sonunda kazanacağınız para miktarının azalmasına neden oluyor. Bu nedende dikkatli ve yavaş sürün. Arabayı hasarsız halde teslim ettiğinizde 1000$ kazanacaksınız. F işaretiyle belirlenen noktaya ilerleyin.

No Love Lost

Mikhail size kızının resmini gösterecek. Firefly Adası’na gidin. Bir arabaya atlayıp hedefinizin olduğu yere doğru ilerleyin. Motosikletli bir şahıs, Mikhail’in kızıyla konuştuktan sonra yoluna devam edecek. İlk bulduğunuz (Yakınlarda bir tane göreceksiniz.) motosiklete atlayıp peşine düşün. Bir süre takip ettikten sonra ortaya üç motosikletli daha çıkacak. Kısa bir süre sonra durup motorlarından inecekler. Hepsini haklayın ve Faustin’i arayın.

Rigged to Blow

Mikhail’in evine döndüğünüzde eşini evde bulacaksınız. Biraz dertleştikten sonra Mikhail ve Dimitri geliyor. Bir kamyonun direksiyonuna geçip onu aramanız gerekecek. Kamyon patlayıcı yüklü; bu yüzden elinizden geldiğince dikkatli sürün. Teslimat noktasına ulaştığınızda, düğmeye basarak bombayı patlatın. Haritadaki DR sembolüne doğru ilerleyin.

The Master and the Molotov

Dimitri size Mikhail’in ölmesi gerektiğini söyleyecek. Eğer Mikhail’i öldürmezseniz sizin başınız derde girecek. Mikhail’ın işlettiği kulübe gidin. İçerideki adamları öldürdükten sonra Mikhail’ın peşine düşün. Merdivenlerden çıkarak çatıya ulaşın. Mikhail’ı öldürün ve Dimitri’yi arayın.

Russian Revolution

Harita üzerindeki B sembolüne doğru ilerleyin. Önce Dimitri, sonra da LJ sizi arayacak. LJ ile birlikte, Dimitri ile buluşacağınız depoya gidin. Burada sıkı bir çatışmaya gireceksiniz. Siper almadan hayatta kalmanız mümkün değil. Siper alarak ilerleyin ve tüm düşmanları öldürün. (Evet, söylemesi kolay.) İlerlediğinizde Dimitri kaçmaya başlayacak. Polislerin de olay yerine ulaşmasıyla ortalık iyiden iyiye şenleniyor. Dışarı çıkıp LJ ile birlikte sağdaki arabaya binin. Polisleri atlattıktan sonra kafeye dönün. Roman’ı arayın. Sizinle buluşmak isteyecek. Dairenize dönmek istediğinizde, yangını göreceksiniz. Kuzeye; Bohan’a doğru ilerleyin. Sarı oku takip edin ve yeni evinize “Merhaba” deyip oyunu kaydedin.

Search and Delete

Brucie’yi ziyaret edin ve polis karakoluna gidip bir araba çalın. Polis aracına bindiğinizde Brucie sizi arayacak. Polis aracındaki bilgisayara bağlanıp Lyle Rivas’ı araştırın. Bulunduğu nokta haritanızda işaretlenecek. Sizi görünce kaçmaya başlayacak olan Rivas’ı polis aracınızla takip edin. Arabasını hurdaya çevirdikten sonra arabadan inecek. İşini bitirin ve Brucie’yi arayın.

Easy as Can Be

Rivas’ın yaşadığı binaya dönün. Orada, Brucie’nin çalmanızı istediği bir araba var. Arabaya bindiğinizde, otomatik silahlara sahip düşmanlarla dolu arabalar peşinize düşecek. Burada sürücülük yeteneklerinizi konuşturmanız gerekiyor. Keskin bir manevrayla dönüş yaparak arkanızdaki arabanın ön camına ateş edin. Hızlı davranarak, yan sokaktan caddeye çıkmaya hazırlanan arabanın önünü kesin ve aynı teknikle işlerini bitirin. İlerlemeye çalıştığınızda üçüncü arabayla karşılaşacaksınız. Önce silahlı yolcuyu sonra da şoförü öldürün. Arabanın menzilinizde kalmasına dikkat ederek süratli bir şekilde gitmelisiniz. İş bittiğinde, arabayı teslim edeceğiniz noktaya ilerleyin.

Roman’s Sorrow

Tüm bu olup bitenlere karşın iyimserliğini yitirmemiş olan Roman, size düşünü gerçekleştirmenin imkansız olmadığından bahsedecek. Size önemli bir şey göstermek istediğini söyleyen Roman’ın dairesine gittiğinizde binanın yanıp kül olduğunu göreceksiniz. Roman, taksi şirketine gitmek isteyecek. Maalesef, orada da benzer bir sahneyle karşılaşacaksınız. Roman, Mallorie’yi arayacak. Bohan’daki daireye ulaştığınızda bir ara sahne izleyeceksiniz.

Escula of the Streets

Manny Escula ile tanışacaksınız. Arabanıza atlayın ve Manny’nin de binmesini bekleyin. Hedefte gösterilen alana park edin. Hedefi arabanızla mümkün olduğunca uzaktan takip edin. Bir depoya girecek. Binanın güneyinde yer alan ara sokağa girin. Yanındaki binaya çıkan bir merdiven göreceksiniz. Bu merdivenden çıkarak depo binasına ulaşabilirsiniz. Kuzeybatı yönünde içinden geçebileceğiniz bir pencere göreceksiniz. Siper alarak, karşınıza çıkan düşmanları ortadan kaldırın. Batı yönünde bulunan forklift’in sağında, hedefi göreceksiniz. Uzaktan ateş ederek elemanın işini bitirin. Çıkış kapısının üzerindeki kilide ateş edin. Görevi tamamladığınızda LJ sizi arayacak. Street Sweeper Manny sizden bazı dağıtımcıları temizlemenizi isteyecek. İşaretli alana gidin. Üç adamı temizledikten sonra arabanıza binin. Hedefiniz, bir arabanın içinde yanınızdan geçip gidecek. Mesafenizi koruyarak takip edin. Bir süre sonra arabadan inecek; bu fırsatı mutlaka değerlendirin. Görevi tamamladıktan sonra Mallorie’den bir telefon gelecek. Haritada E ile işaretlenen noktaya ilerleyin.

Luck of the Irish

İşaretli noktadaki binaya girdikten sonra merdivenlerden çıkın. Tüfeği alın. Kuzeybatı yönündeki bekleme noktasına gidin. Ortadaki adama nişan alın; bir süre sonra silahını çıkarmak için bir hamle yapacak. Önce onu, sonra da yakınınızdaki düşmanları öldürün. Geri çekilin ve ikinci partiyi bekleyin. Elizabeta’yı arayıp görevin tamamlandığını bildirin.

Blow Your Cover

Playboy X ile birlikte arabanıza binin. İşaretli alana doğru sürün. Mekana geldikten sonra arabadan inin ve Playboy X’i takip edin. Durumda bir terslik olduğunu anlar anlamaz odadakileri temizleyin. Koridordakileri de haklayarak devam edin. Yukarı kata çıkın. Burada yapmanız gereken; siper alarak dikkatli bir biçimde Playboy X’i takip etmek. Polisleri öldürün. Binadan çıktığınızda, polis çemberinden çıkmanız gerekiyor. Arka sokakları kullanarak izinizi kaybettirin. Son olarak, Playboy X’in mekanına dönün. Roman sizi arayacak ve iyi haberler verecek. Haritanızda B ile işaretlenen noktaya gidin.

Out of the Closet

Brucie için öldürdüğünüz adamlardan birinin kuzeninin Brucie’ye borcu var. İnternet kafeye gidin ve love-meet.net adresine girin. “French Tom” nick’li kullanıcıyı bulun. Seçiminizi Male olarak yapın. French Tom’u bulduktan sonra “date” butonuna tıklayın. Şimdi çıkıp oyalanmanız gerekiyor. Bir süre sonra, Brucie sizi arayacak. İnternet kafeye dönün ve mail kutunuza giriş yapın. İsterseniz Brucie’nin araba hırsızlığı görevlerinden birini yapabilirsiniz. Eve (safehouse) dönün. Roman size bir mesaj gönderecek. Randevudan önce tamamlamamız gereken bir başka görev var. Bu göreve başlamak için haritada M ile işaretlenen noktaya gidin.

The Puerto Rican Connection

İşaretli noktaya ulaştığınızda bir tren göreceksiniz. Hedefiniz bu trende bulunuyor. Treni aracınızla takip edin. Hedefiniz, trenden indikten sonra kendisini bekleyen bir arabaya binecek. Aracı takip edin. Bir süre ilerledikten sonra, araçtan inip size ateş etmeye başlayacaklar. İşlerini bitirin. İnternet kafeye dönün, görünüşe bakılırsa; French Tom sizinle tanışmak için sabırsızlanıyor. Elizabeta sizi arayıp çağıracak; E ile işaretli noktaya gidin.

The Snow Storm

Elizabeta’nın başı belada. Arabanıza atlayıp eski hastaneye gidin. Tüm düşmanları ortadan kaldırın. Koridora gidin ve siper alarak karşınıza çıkan düşmanları yok edin. Kola kutusunu ve çelik yeleği alın. Sizi yakalamak için gelen polisleri temizleyin. Purtagory’deki, Pay & Spray mağazasına gidin. Polislerin sizi fark etmemeleri için dikkatli olun. LJ ile buluşun.

Coming Out of the Closet

Randevu için kararlaştırdığınız yere gidin. French Tom’un karşısına geçin. Tek tuşa basarak ayağa kalkabilir ve işini bitirebilirsiniz. Brucie sizi arayacak; haritada B ile işaretlenen noktaya gidin.

No. 1

Brucie ile birlikte Willis’e gidin. Comet’i çaldıktan sonra, işaretli noktaya park ederek yarışa katılın. Yarışı kazanmak, tamamen sürücülük yeteneklerinize bağlı. Birinci olduktan sonra Brucie’yi eve götürün. Haritada E ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

Have a Heart

Elizabeta’nın arabasına binin. Cesetleri, kirli işlerde bezi olan bir doktora götürmeniz gerekiyor. Elizabeta’yı arayın. “?” ile işaretlenmiş olan noktaya gidin. Yolda, Brucie’den bir telefon gelecek.

Call and Collect

Officer McReary ile tanışacaksınız. Ona yardım etmeniz karşılığında size bazı konularda yardımcı olabileceğini söyleyecek. Francis, telefon rehberinize ekleniyor. Francis sizden 843-555-0124 nolu numarayı aramanızı isteyecek. Numarayı arayın. Görüş alanınızdaki bir adam, oturduğu banktan kalkacak ve telefonuyla konuşmaya başlayacak. Konuşması bittiğinde yanına gidip işini bitirin. Üzerinden depolama cihazını (storage device) alın. Francis’in yanına dönün. Haritanızda X ile işaretlenmiş olan noktaya gidin. McReary telefon rehberinize kaydedilecek.

Deconstruction for Beginners

Playboy X için ufak bir iyilik yapmanız gerekiyor. Dışarı çıkıp arabaya binin. Güneye doğru sürün. Yeşil işaretli noktada bir araba bulacaksınız. Binanın yanındaki asansöre binin. En üst kata çıkın. Nöbetçileri öldürün. Sokağa dönün. Karşıya geçin. Çitin üzerinden atladığınızda, yerden biraz yukarıda duran adamı göreceksiniz; işini bitirin. Rampadan çıkın. Boss’u göreceksiniz. Köşeye doğru ilerlediğinizde bir helikopter gelecek. Dikkatli bir biçimde hareket ederek yakınınızdaki düşmanları temizleyin. Ardından gelecek olan ikinci düşman dalgasının da icabına bakın. Son boss, iki binanın arasındaki bir noktada duruyor. Merdivenlerden tırmanmaya çalıştığı zaman işini bitirin. Playboy X’i arayın. Playboy X, sizi bir süre sonra arayarak Dwayne’e yardım etmenizi isteyecek. PM sembolü ile işaretlenen noktaya gidin.

Harboring a Grudge

İşaretlenmiş olan noktaya park edin. Arabadan inin ve Packie’yi takip edin. Bir ara sahne izleyeceksiniz. Aşağı atlamadan önce, mümkün olduğunca fazla sayıda düşmanın işini uzaktan bitirin. Hepsini öldürdükten sonra devam edin. Karşınıza çıkacak olan düşmanları ortadan kaldırın. Sol tarafa doğru ilerlediğinizde, ofistekiler de dışarı çıkacaktır. Garaja girip kamyonu alın. Sizi takip etmeye kalkışan düşmanları el bombalarınızla susturun. Kamyonu işaretli noktaya bırakın. PM olarak işaretlenmiş noktaya dönün.

Waste Not Want Knots

Bu görev için dört kapılı bir arabaya ihtiyacınız olacak. Adamlara yaklaştıktan sonra korna çalın. Gitmeniz gereken nokta Colony Adası’nda yer alıyor. Parayı binadaki ana ofiste bulabilirsiniz. Adamları takip edin, kısa bir süre sonra düşmanlarla karşılaşacaksınız. Onlarla hak ettikleri biçimde ilgilendikten sonra, adamları takip edip binaya girin. İçerideki adamları öldürdükten sonra üst kata çıkıp parayı alın. Geldiğiniz yere dönün ve karşınıza çıkan tüm düşmanları öldürün. Packie ile buluşun ve onu takip etmeye başlayın. Tekneye bindikten sonra haritanızda işaretlenmiş olan noktaya gidin. Karaya ayak bastığınızda görevi tamamlamış olacaksınız. Packie sizi arayıp Kate ile bir randevu isteyip istemediğinizi soracak. Perseus adındaki mağazaya giderek, kendinize bir takım elbise, kravat ve ayakkabı (black loafers) alın. PM işaretli noktaya doğru ilerleyin. Ancak bu görevi başlatabilmek için, söz konusu noktaya akşam saatlerinde gelmeniz gerekiyor. Oraya akşam altı gibi gitmenizi tavsiye ediyorum.

Three Leaf Clover

Bu görevde Derrick ve Gerald ile tanışacaksınız. Dört kapılı bir araba ile ikiliye yaklaşın ve kornaya basın. Chinatown’daki bankaya gidin. Bankaya vardığınızda kasaya gidin ve parayı alın. Bankadan çıkarak ara sokağa ulaşın. Polis her yerde sizi arıyor. Üzerinize gelen polisleri öldürün. Derrick ve Gerald’ı takip edin. Bu sırada onlarca polisin icabına bakmanız gerekecek. Sonunda, park edilmiş halde bir araba bulacağınız caddeye ulaşacaksınız. Arabaya binin ve izinizi kaybettirin. Dukes bölgesine gitmeniz gerekiyor. Bir Pay & Spray mağazasına uğramak işinizi kolaylaştıracaktır. McReary’nin evine gidin ve arabanızı işaretli yere park edin. Bu görevi tamamladığınız zaman haritadaki tüm köprüler açılmış olacak. GM işaretinin gösterdiği noktaya gidin.

Actions Speak Louder than Words

Gerry’nin sizin için bırakmış olduğu bombayı alın. Arabanın bulunduğu noktaya gidin. Arabayı, Little Italy bölgesinde bulabilirsiniz. Bombayı araca yerleştirin. Kendi arabanıza binerek, işaretli noktaya park edin. Kısa bir süre sonra, durumdan haberi olmayan düşmanlarınız araca binecek. Mesafenizi koruyarak onları takip edin. Bir süre sonra, haritanızda sarı renkle işaretlenmiş bir nokta göreceksiniz. Bu noktaya gidin ve Gerry’yi arayıp bombayı patlatabileceğini söyleyin. Sağ kalanların işini bitirin. Adamları öldürdükten sonra, Gerry’yi arayın. Haritada GM sembolüyle işaretlenmiş olan noktaya gidin.

I Need Your Clothes, Your Boots and Your Motorcycle

İşaretli noktadaki motosiklete binip buluşma noktasına gidin. Hedefiniz, motosikletine atlayıp kaçmaya başlayacak. Arka sokaklardan birinde sola dönüş yaptıktan sonra yavaşlayacak. Bu ana kadar onu yakalamanız mümkün değil; bu yüzden herhangi bir kaza yapmamaya özen gösterin. Yavaşladığı noktada ona çarparak, motosikletinden düşmesini sağlayın. İnip işini bitirin. Görevi tamamladıktan sonra, haritada X ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

Photo Shoot

Playboy X’in başı yine dertte. Size yeni bir cep telefonu verecek. Bu telefonun dahili bir fotoğraf makinesi var. Playboy X, yeni telefonunuzu kullanarak bir fotoğraf çekmenizi istiyor. Arabanıza binerek işaretli noktaya gidin. Caddenin karşı tarafında, fotoğrafını çekmeniz gereken adamları göreceksiniz. Fazla yaklaşmamaya özen gösterin. Cep telefonunuzu açın ve menüden fotoğraf makinesini seçin. Adamlardan birinin fotoğrafını çekin. Çektiğiniz fotoğrafı, Playboy X’e gönderin. Eğer yanlış adamın fotoğrafını çekmişseniz, Packie size bir mesaj gönderecektir. Fotoğrafını çekmeniz gereken adam, mavi renkte bir eşofman takımı giyiyor. Fotoğrafı gönderdikten sonra Packie sizden beşini de öldürmenizi isteyecek. Görevi tamamladıktan sonra, haritada D ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

Ruff Rider

İşaretli noktaya gidin. Adam motosikletine atlayıp kaçacak. Siz de arkanızdaki motosiklete atlayıp peşine düşün. Ona çarptığınızda motosikletinden düşecektir. İşini bitirdikten sonra Cluckin Bell’e gidin. İşaretli noktaya vardığınızda bu görevi de tamamlamış olacaksınız. Şimdi, haritada “?” sembolü ile işaretlenmiş olan noktaya gidebilirsiniz.

Wrong is Right

Michelle, sizi U.L. Paper isimli bir adamla tanıştıracak ve bu adamın size vermek istediği bir iş var. Broker’a gidin ve işaretli noktaya ulaşın. Bilgisayarı kullanın, e-mail kutusundaki mesajları okuyun. Bilgisayarın başından kalkın. Paper, sizden adamı öldürmenizi isteyecek. Kuyumcu dükkanına gidin; hedefiniz olan adam sizi gördüğünde kaçmaya başlayacak. Onu takip edin ve ilk fırsatta çarparak etkisiz hale getirin ve silahınızla işini bitirin. Hemen Bohan’a doğru ilerleyin. Mallorie sizi arayacak.

Hostile Negotiation

Deponun içine girin ve karşınıza çıkacak olan düşmanların işini bitirin. Burası oldukça kalabalık, sakin olun ve dikkatli ilerleyin. Bir katı temizlemeden, diğerine geçmeyin. En üst kata çıktığınızda, Roman’ı kaçıran adamı vurun. Roman ile birlikte arabaya dönün. Bohan’daki evinize dönün. Roman, Algonquin bölgesinde yeni bir evinizin olduğunu söyleyecek. Bu görevi tamamladıktan sonra, sadece size özel olan ücretsiz taksi servisine kavuşacaksınız.

Undress to Kill

Dwayne’in derdine derman olmak için striptiz kulübüne gitmemiz gerekiyor. İçeri girdiğinizde sol tarafınızda duran iki adamın konuşmasını dinleyin. İlerleyip sola döndüğünüzde, dansçılardan biriyle konuşan yöneticiyi bulacaksınız. VIP katına çıkın. Etrafı araştırdığınızda, odalardan birinde para sayan bir adam göreceksiniz; bu adamın icabına bakın. Yolunuza çıkanları temize havale ederek arka kapıdan çıkın. Yöneticilerden biri kaçmaya başlayacak. Bir arabaya atlayarak peşine düşün ve işini bitirin. Niko, Dwayne’i arayarak görevi tamamladığını söyleyecek. Eve gidip takım elbisenizi giyin. Playboy X’ten bir telefon gelecek. FM harfleri ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

Final Interview

İnternet kafeye giderek nete girin. Ana sayfada, Ligner and Shister reklamını göreceksiniz. Reklama tıklayın ve sayfaya ulaştığınızda, career butonuna tıklayarak iş başvurusunda bulunun. Telefon rehberinize Lawyers sekmesi eklenecek ve Niko, Francis’i arayacak. Hemen ardından Playboy X’ten bir telefon alacaksınız. Bu telefondan sonra X ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

The Holland Play

Playboy X, Niko’dan Dwayne’i öldürmesini isteyecek. Şaşırmanıza gerek yok; burası Liberty City ve Teletubby Diyarı’ndan çok daha karanlık bir dünya. Yine de Niko olumlu bir yanıt vermeden mekandan ayrılacak. Haritada, U harfi ile işaretleniş olan noktaya gidin.

Portrait of a Killer

Bir polis aracını çalarak, polis ağına bağlanın. Fotoğraf veritabanını araştırın. Bilgisayar size UL’nin göndermiş olduğu resmi gösterecek. Hedefinizin adı Adam Dimayew. Bir sonraki adımda, bilgisayar size Adam’ın yerini gösterecek. Mekana ulaştığınızda, UL sizi arayarak bölgedeki tüm korumaları öldürmenizi söyleyecek. Kattaki herkesi temizledikten sonra bir üst kata çıkın. UL’den bir telefon daha alacaksınız. Algonquin’e gidin. Dwayne sizi arayıp Playboy X’i öldürmenizi isteyecek. Ardından, avukat sizi arayarak ertesi güne bir randevu verecek. Haritada U harfine doğru ilerleyin. Önce Dwayne sonra da avukat iş randevusu için arayacak.

Dust Off

Alabildiğiniz kadar silah, cephane ve zırh alın. Sarı noktaya doğru ilerleyin. Bir helikopteri yerden takip etmeniz gerekiyor. Helikopterin indiği yerin girişindeki korumaları öldürün. Bir sniper tüfeği bu işlemi oldukça kolaylaştıracaktır. Helikoptere atlayın ve işaretli noktaya gidin. Görev bittikten sonra, Playboy X sizi arayarak bir seçim yapmanız için sıkıştıracak. Ya Dwayne ya da Playboy X; ikisinden birini öldürmeniz gerekiyor.

The Holland Play

Playboy X’i öldüreceğinizi var sayalım. (Ben öyle yaptım.) Haritada X ile işaretlenen noktaya doğru ilerleyin. Playboy X’e ulaşmak için önce etrafındakileri öldürmeniz gerekiyor. İçeridekileri temizledikten sonra balkona çıkın ve Playboy’un peşinden gidin. Sokağa indiğinizde araçlı korumalarla karşılaşacaksınız. Önce şoförü öldürerek kendinizi sağlama alın; sonra Playboy’u takip edin ve silahlarınızdan biriyle bu karakterin işini bitirin. Niko, Dwayne’i arayarak müjdeli haberi verecek. Yeni evinize gidip uyuyun; avukatla olan randevunuza hazırsınız.

Final Interview

Binaya girdikten sonra resepsiyonisti takip edin. İş görüşmesi başlayacak. Ara sahneden sonra kalkıp işini bitirin. Masadaki dosyayı alın. Bu noktadan sonra, karşınıza çıkan korumaları ve polisleri temizleyerek binadan çıkmanız gerekiyor. Binadan çıktıktan sonra bir araca atlayın ve izinizi kaybettirin. Dosyaları Francis’e götürün ve haritadaki FM işaretli noktaya gidin.

Holland Nights

Yüklenebildiğiniz kadar silah ve cephane yüklenin. Francis’in söylediği yere gidin. Burada ufak bir savaş çıkacak. Hedefiniz ise binanın ikinci katında bulunuyor ve yolunuza çıkan herkesi temizleyerek bu hedefe ulaşmanız gerekiyor. Hedefinize yaklaştığınızda kaçmaya başlayacak, siz de onu takip edeceksiniz doğal olarak. Ancak kurbanınızın peşinden giderken küçük bir orduyu temizlemeniz gerekiyor. Hedefinizi öldürdükten sonra bir araç çalın ve izinizi kaybettirin. UL sizi arayacak.

Paper Trail

Little Jacob’ı özleyenlere müjde niteliğinde bir görev bu. Little Jacop ile helikoptere binin ve düşman helikopterini bulun. Jacob ateş ederken helikopteri uygun bir açıda tutmanız gerekiyor. Jacob işi halledene kadar helikopteri takip edin. Görev tamamlandıktan sonra helikopteri güvenli bir şekilde yere indirmeniz gerekiyor. UL’yi arayıp görevin tamamlandığını söyleyin ve haritada FM harfleri ile işaretlenmiş olan noktaya doğru yola çıkın.

Lure

Francis’ten görevi aldıktan sonra, işaretli arabaya binin. Arabaya bindikten sonra ise yanıp sönen sarı noktaya doğru ilerleyin. Bu noktaya ulaşınca arabadan inip Francis’i arayın. Kırmızı bir kapısı olan binaya girin ve çatıya çıkın. Ara sahnede hedefin telefon numarasını öğreneceksiniz. Cep telefonunuzla bu numarayı arayın. Kurbanınız telefona doğru ilerlerken işini bitirin ve Francis’i arayıp müjdeyi verin.

A Long Way to Fall

Haritada RB harfleri ile işaretlenmiş olan noktaya gidin. Mekana vardığınızda RB’nin size vermiş olduğu resimdeki adamı arayın. Biraz sağ tarafa doğru ilerlediğinizde onu göreceksiniz zaten. Yumruklarınızla adamı konuşmaya ikna edin. Asıl hedefinizin bulunduğu binaya girip 20. kata çıkın. Asansörü kullanmanızı tavsiye ediyorum. Asansörden indikten sonra köşelere dikkat ederek ilerleyin. Daireye girin ve mutfaktan sağlık paketini alın. Hedefinizi sinsice takip edin. Yolda öldürmeniz gereken korumalarla karşılaşacaksınız. Korumaların işini bitirdikten sonra çatının kenarına ilerleyerek hedefinizi haklayın. Niko, Ray’i arayarak görevi tamamladığını bildirecek. Şimdi RB harfleri ile işaretli olan noktaya gidebilirsiniz.

Taking in the Trash

Bu iş basit bir kuryelik görevi. Ancak çöplerle muhatap olmanız gerekeceğinden, takım elbisenizi (hala üstünüzdeyse) çıkarmanızı tavsiye ediyorum. Çöp kamyonuna binin ve yükleme noktalarında durun. İşaretli yere gidin ve park edin. İşte hepsi bu. Görevi bitirdikten sonra RB işaretli olan noktaya dönün.

Meltdown

İşaretli noktaya doğru ilerlediğinizde Luca ve adamlarının arabalarına binip kaçmaya çalıştıklarını göreceksiniz. Hemen onları takip edin. Bir süre devam ettikten sonra kaza yaparak araçtan inmek zorunda kalacaklar. Bu fırsattan yararlanarak Luca’nın adamlarının işlerini bitirin ve asıl lokmanın peşine düşün. Luca tuvaletlerden birinde saklanacak. Saklandığı yere dalıp silahlarınızdan biriyle işini bitirin ve elmasları alın. Ray’le buluşup elmasları teslim edin ve RB’nin mekanına gidin.

Museum Piece

Müzeye gidin ve işaretli noktaya doğru ilerleyin. İşler ters gidecek ve kaçmanız gerekecek. Yolunuza çıkanları öldürerek binadan çıkın. Hız yapabilen bir arabaya atlayın ve gazı kökleyin. Ray sizden dönmenizi isteyecek; RB işaretinin gösterdiği noktaya doğru gidin.

No Way on the Subway

Motosiklete binin ve yanıp sönen sarı noktaya gidin. Bir motosiklet çetesini temize havale etmeniz gerekiyor. Rayların üzerinde ilerlerken trenlere dikkat edin. Hepsi öldükten sonra, Niko Ray’i arayacak. Ray bir süre sonra sizi tekrar arayarak yeni bir görev verecek.

Weekend at Florian’s

Dört kapılı bir araba bulun ve görevdeki tüm elemanların arabaya binmesini bekleyin. Adamlardan biri size yolu tarif edecek. Florian’ın dairesinin önünde inin. Burada çok ilginç şeyler öğreneceksiniz. Bernie, telefon rehberinize eklenecek. Haritada RB harflerinin bulunduğu noktaya geri dönün.

Late Checkout

Bu görevde Isaac’in ölmesi gerekiyor. Majestic Hotel’e gidin ve sağ tarafınızda kalan asansöre binin. Koridordaki korumaları temizleyin ve merdivenlerden çıkarak yolunuza devam edin. Soldaki kapıdan bir koruma çıkacak; korumanın çıktığı kapıdan ilerleyin. Yukarı çıkın ve soldaki odaya girin. İşte hedefe ulaştınız; Isaac’i öldürün ve merdivenlerden devam edin. Temizlikçi asansöründen inin ve bir arabaya binerek olay yerinden hızla uzaklaşın. Ray’den bir mesaj alacaksınız ve Bell, telefon rehberinize eklenecek. Roman sizi arayarak büyük bir görevi yerine getirdiğinize dair hayırlı haberler verecek. Haritada BC harfleri ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

Union Drive

Bernie’nin yardımınıza ihtiyacı var. Arabayla yanıp sönen sarı noktaya gidip aracınızı park edin. Karşınıza çıkan adamı takip edin ve Bernie’yi alın. Daha sonra hedefi takip ederek işini bitirin. Brucie sizi arayacak. DM harflerinin olduğu yere gidin.

Smackdown

Derrick’e yardım etmemiz gerekiyor ve ona yardım edebilmek için bir polis aracı çalmanız gerekecek. Polis aracını çaldıktan sonra izinizi kaybettirin ve aracı park ederek polis ağına bağlanın. Ağda Bucky Sligo ismini arattırın. Bir sonraki ekranda Bucky’nin yerini tespit edeceksiniz. Hemen işaretli noktaya gidin. Niko, Derrick’i arayacak. Polis arabasını işaretli yere park edin. Bucky’yi yavaşça takip edin. Bir binanın önünde durup arabadan inecek. Vakit kaybetmeden işini bitirin. İçerideki adamları da temizleyin ve izinizi kaybettirin. Ray size bir mesaj atarak Alderney’deki bir daireyi size verdiğini söyleyecek. Haritada BC ile işaretli olan noktaya doğru devam edin.

Buoys Ahoi

Bernie’yi aracınızla alıp Firefly Adası’na götürün. Burada işler karışacak. Dimitri’nin adamları karaya çıkana kadar takip edin ve karaya çıktıkları anda işlerini bitirin. Daha sonra Bernie’nin yanına dönün. Haritada DM harfleri ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

Babysitting

Derrick’in teknesine binin ve Kim’in teknesine doğru ilerleyin. Derrick ateş ederken siz de tekneyi kullanacaksınız. Etrafınızdaki tekneleri ortadan kaldırın, bir süre sonra tepenizde bir helikopter belirecek. Oyun size işaret verdiğinde ayağa kalkın ve roketatarla helikopteri vurun. Kalan tekneleri temizleyin ve Kim’i takip etmeye devam edin. Görev tamamlandığında DM ile işaretlenmiş olan noktaya dönün.

Tunnel of Death

Packie sizi arayarak kamyonla yapacağınız bir görev verecek ve kamyonun nerede olduğunu haritanızda gösterecek. Kamyona bindiğinizde Packie sizi tekrar arayacak ve görevin detaylarını anlatacak. İşaretli yere giderek tünelin çıkışını kapatmanız gerekiyor. Konvoy yaklaşırken sniper tüfeğinizle korumaları haklayın. Hemen ardından, izinizi kaybettirerek sarı noktaya dönün. Arabanızı değiştirin ve işaretli yere doğru devam edin. Son olarak Aiden’ı ortadan kaldırın ve J harfi ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

Pegorino’s Pride

Bir başka kalabalık görev daha… Arabaya binin ve görevdeki diğer adamların da binmelerini bekleyin. Herkes bindikten sonra işaretli yere gidip aracı park edin. İşaretli tüfeği aldıktan sonra ise soldaki binaya girin ve sağdaki merdivenlerden yukarı çıkarak işaretli noktada bekleyin. Başlarının üzerinde kırmızı ok işareti beliren adamları sniper tüfeğinizle haklayın. Pegorino’nun peşine düşün ve çevredeki binalarda sizi haklamaya çalışan düşmanların işlerini bitirin. İşte bu noktadan sonra işler daha da karmaşık bir hal alacak. Karşınıza çıkan hırsızları ateş etmeden takip edin. Kısa bir süre sonra kaza yapacaklar; arabadan indiklerinde hepsini öldürün. Parayı geri aldıktan sonra Pegorino’nun yanına dönün ve J harfi ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

Payback

Pavano’ları takip edin, bir süre sonra kaza yaparak araçtan inecekler. Altı adamın hepsini olay yerinde öldürün ve izinizi kaybettirin. Haritada PB harfleri ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

Catch the Wave

İşaretli yere ulaştığınızda bir kamyon bulacaksınız. Kamyona binin ve işaretli noktaya aracı park edin. Buradaki uyuşturucu kaçakçılarının icabına bakmanız gerekiyor. İşaretli noktaya doğru ilerleyin ve tekneye binerek Bell’i takip edin. İki bot peşinize düşecek; sürücülerine ateş ederek bu botlardan kurtulun. Bell’i bir süre daha takip ettiğinizde görevi tamamlamış olacaksınız. Haritada J harfi ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

Flatline

Jimmy’nin yardıma ihtiyacı var; onun söylediği hastaneye girdikten sonra sağa dönün ve resepsiyonda bekleyin. Bir süre sonra bir doktor gelecek. Doktoru takip ederek soyunma odasına gidin ve işaretli noktaya ilerleyerek üstünüzü değiştirin. Odadan çıkıp resepsiyon masasının yanındaki kapıdan girin. Soldaki koridorun sonuna kadar devam edin. Jimmy’nin belirttiği hedefi ortadan kaldırdıktan sonra peşinize düşecek olan korumaların işlerini bitirin. Hastaneden çıkınca hızlı bir araba çalın ve izinizi kaybettirin. Haritada PB harfi ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

Trespass

Bir roketatar edinin. Hemen ardından, Phil’i arabanızla alın ve fabrikaya gidin. Fabrikaya ulaştığınızda tüneli kullanarak bodrum katından girin. Bu görev için söylenebilecek fazla şey yok; siper alarak ilerleyin ve yolunuza çıkan herkesi temizleyin. Çatıya çıktığınızda görevdeki hedefiniz olan Charlie bir helikoptere binerek kaçmaya çalışacak. Roketatarınızla hemen işini bitirin. Niko, Phil’i arayarak görevi tamamladığını söyleyecek. Haritada GM harflerinin bulunduğu noktaya gidin.

I’ll Take Her

Gracie Ancelotti’yi kaçırmanız gerekiyor. Bir internet kafeye gidin ve ana sayfadaki erotik site ilanına tıklayın. 662 ile başlayan numarayı görene kadar sayfanın altına doğru devam edin. Telefon rehberinize yeni bir isim eklenecek. Bu ismi aradıktan sonra onun evine gidin. Evine vardığınzda arabanıza binecek. Aracınızı dikkatli kullanın zira Gracie işinizi zorlaştıracak. İşaretli noktaya vardıktan bir süre sonra Packie arayacak. Haritada G harfi ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

Liquidize the Assets

Sağa doğru ilerleyin. Çöp kutusunun üzerine çıkın ve duvara tırmanın. Havalandırma kanallarını takip ederek tırmanmaya devam edin. Sniper’ı ve yerdeki diğer adamları temizleyin. Yukarı çıkıp yanınıza gelen korumalara da dikkat edin. Etraf temizlenince binadan çıkın. Ancak karşınıza öldürmeniz gereken yeni düşmanlar çıkacak. Onları da haklayarak ilerleyin; hemen ileride kamyonetleri göreceksiniz. El bombası veya roketatar kullanmak işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Görev bittiğinde, Niko, Gravelli’yi arayacak. Ardından UL’den bir telefon alacaksınız. Niko da Roman’ı arayarak bu telefon trafiğini sonlandıracak.

That Special Someone

Roman’ın yanına gidin ve onu arabanıza alın. Hava limanına giderek aracınızı işaretli noktaya park edin. Bir süre sonra Darko’yla yüzleşeceksiniz. Darko’ya ne yapacağınız tamamıyla size kalmış. Roman’la birlikte Brucie’nin yanına dönün. Haritada, ellerini havaya kaldırmış bir figürle gösterilen noktaya gidin. Gracie’nin resmini çekin ve Packie’ye gönderin. Bu işlemden bir süre sonra GM harfleri ile işaretlenen noktaya dönün.

She’s a Keeper

Gracie bagajda olduğu için arabayı oldukça dikkatli bir biçimde kullanmanız gerekiyor. Yavaş ve dikkatli bir ilerleyin. Arabalı düşmanlar yolunuza çıkacak; kendi arabanızin mümkün olduğunca az hasar almasına dikkat ederek devam edin. İşaretli noktaya park ettiğinizde bu görev de tamamlanmış olacak.

Diamonds are a Girl’s Best Friend

Packie’nin arabasına (Bagajında Gracie’nin olduğu araba.) binin ve değiş tokuşun yapılacağı yere gidin. Ortalık biraz karışacak. Arabaların arkasına siper alarak adamların işini bitirin. Packie’yi takip edin ve yukarıdaki adamları öldürün. Packie ile ayrıldıktan sonra düz gidin. Biraz ilerledikten sonra Packie ile tekrar bir araya geleceksiniz. Görev bittikten sonra Jimmy’den bir telefon gelecek. Haritada J harfinin bulunduğu noktaya gidin.

A Dish Served Cold

Dimitri, ambarda, H’nin yüklemesini denetleyecek. Köprüye gidip kapıları açın. Haydut çetesinden önce korumaları öldürün, sonra bir üst seviyeye çıkın. Gözetleme yapısına doğru ilerleyin, köprüyü bu yapının tepesinde bulacaksınız. Kuzey doğu yönünde kalan gemiye binin ve buradaki üç korumayı ortadan kaldırın. Doğu tarafındaki merdivenleri kullanarak ilerleyin. İçeride kargo kilidini açmak için, arkanızdaki yeleği yakalayarak, kolu kullanın. Şimdi aynı yoldan aşağı inin. Karşınıza çıkan herkesi öldürün ve botun ortasındaki açık kapaklardan ibaret olan kargo kilit girişine ulaşın. Tam o anda Dimitri’yi göreceksiniz. Korumaları öldürün, köşelere siper alarak ilerleyin. Korumalara bir çift el bombası fırlatın, geriye kalanları da SMG veya tüfek ile temizleyin. Dimitri’ye sert bir şekilde vurun ve tabancayla işini bitirin. Dimitri’nin saklandığı yerin solundaki kapıya doğru ilerleyin. Mutfağa girin ve tekneyi terk edin. Roman sizi arayacak. Ardından ise Niko, Kate’i arayacak.

Mr. & Mrs. Bellic

Kate’in yanına gidin ve kornaya basarak arabanıza binmesini sağlayın. Kate’i düğünün yapılacağı kiliseye götürmeniz gerekiyor. Niko, Roman’ı baş göz etmenin mutluluğu içinde yken Jimmy, Kate’i ezecek. Little Jacob, Niko’yu alarak dairelerimizden birine götürecek. Alabildiğiniz kadar silah ve cephane alın. LJ ve Roman ile buluşacağınız noktaya ilerleyin.

Out of Commission

Ve işte son görev! Arabaya binin. Pegorino’nun tetikçileri ortaya çıkacak ve bir SUV’ye binecekler. Peşlerine düşün ancak saldırmayın. Bir ara sahne izleyeceksiniz. Adamlar eski bir gazino binasının önünde duracaklar; Pegorino’nun saklandığı yer işte burası. Siper alın ve sniper tüfeğinizle mümkün olduğunca fazla gangsteri temizleyin. Binaya sağ taraftan yaklaşarak, merdivenlerden çatıya çıkın. Burada, menzilinizde kalan korumaların büyük bir kısmını ortadan kaldırabilirsiniz. İnin ve ön kapıdan binaya girin. Karşınıza çıkan tüm düşmanları ortadan kaldırarak ilerleyin. Pegorino’yu takip edin, bir tekneye atlayarak kaçmaya başlayacak. Motosiklete atlayın ve Pegorino’yu kıyıdan takip edin. Bir süre sonra haritanızda da işaretlenen bir rampa göreceksiniz. Mümkün olduğunca hızlı bir biçimde rampadan atlayın ve helikoptere ulaşın. Helikopterle hedefi takip edin ve helikopteri indirerek takibe devam edin. Pegorino’nun işini bitirdiğinizde ana senaryoyu tamamlamış olacaksınız.

GTA 4 görevleri makalemizin sonuna geldik. Ayrıca GTA 4 hileleri makalemizi inceleyebilirsiniz. Sorularınızı yorum yaparak bize iletebilirsiniz.

İlgili Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir