GTA 3 Hikayesi

Gta 3 hikayesi

GTA 3′ün hikayesi bir banka soygunun tam ortasında başlıyor. Claude, kız arkadaşı Catalina ve bankadan soyduğu parayla, üçüncü bir kişi ile birlikte bankadan ayrılıyor. Ancak, arabayla kaçarken Catalina sizi ihbar ediyor ve sizi ölüme terkediyor. Hayatta kaldınız, ancak tutuklandınız ve on yıl hapse mahkum oldunuz.

Neyse ki, tesadüfen, cezaevine taşınırken kaçma şansı yakalıyorsunuz. Kolombiya Kartel konvoyu, aynı zamanda konvoyda olan yaşlı bir doğudaki adamı serbest bırakmak için saldırıyor. Kolombiyalılar muhafızları tehdit ediyor. Claude ve üçüncü tutsak bir kaçma şansını kapıyor. Mahkûm bir polisin icabına baktı ve diğer polisinde Claude icabına baktı. Kelepçelerini açmak için polisin anahtarlarını aldı. Sonra köprüde Kolombiya Karteli tarafından yerleştirilen bir bomba görüyorsunuz. Patlayarak Callahan Köprüsünü tahrip eder ve Portland’ı şehrin geri kalanından ayırır.

Diğer tutsak kendisini 8 Ball olarak tanıtıyor ve sana polislerden saklanacak bir gizli yerden bahsediyor. Özgürlük şehrinin yeraltı dünyasıyla bağlantıları var, bu nedenle bir işçi çocuğunu kullanabilecek birini tanıyor olabilir. O günden sonra, şehrin büyük suç işlerini yapacak olan suçlu zihinlerini bulacaksınız. Bu arada Catalina’yı bulmaya çalışın ve tanrı onunla olsun.

GTA 3 hikayesi makalemizin sonuna geldik. Ayrıca GTA 3 görevleri ve GTA 3 hileleri makalelerini de incelemenizi öneririz. Sorularınızı yorum yaparak bize iletebilirsiniz.

İlgili Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir